Hakkında

Çocukluk yılları…

1989 yılının 12 nisan sabahında istanbul daha önce hiç ağlamadığı kadar ağlamıştı. Ya da ne bileyim belki de alakası bile yoktu. aylardan nisan olmasına rağmen, soğuk ve yağmurlu bir istanbul sabahıydı. İşte böyle bir sabah, ben doğmuşum. Zeki ve akıllı bir çocukmuşum, 3 aylıkken emeklemeye başlamış, 7 aylıkken mahalle maçlarının aranan adamı olmuşum. 1 yaşımdayken ilk cümlemi devrik falan da olsa kurmuşum. Küçük Caner Erden olarak adeta zamandan hızlı koşmuş, büyüdükçe serpilmişim.

İlkokul yılları…

İlk ve orta öğrenimimi bağcılar hasan kağnıcı ilk öğretim okulunda bitirdim. 23 nisan’da bağıra bağıra şiir okuyan istiklal marşı törenlerinda bayrağı tutan çocuk bendim. İlk öğretimde okumayı öğrensem yeter bana diyen bir sürü arkadaşımın arasından sıyrılarak hızlı okuma şampiyonu oldum. Dersanenin dağıttığı bedava eşantiyonları toplama yıllarım. Güzel yıllardı, devrikti ama güzeldi işte. İlkokul hayatımda oldukça başarılı dönemler geçirdim, ve sonrasında ailem tarafından bağcılar akşemsettin anadolu lisesine yazdırıldım. Ben de gidip yazılabilirdim ama ailem ısrar etti yazdırmak için:)

Lise yılları…

Lise 1’de satranç birincisi oldum lise 3’te ilk turda elendim. Okulun henüz ilk yıllarında matematik alanındaki başarımla, akdeniz akşamlarında gitarı çalan karizmatik çocuk haline gelmiştim:) matematiğe ilgi duymam da bu döneme denk geliyor. Neyse 4 senemi geçirdiğim lisemde ömrüm boyunca özleyeceğim arkadaşlıklar edindim. Üzerinden birkaç yıl geçmesine rağmen arkadaşlarımı oturdukları sıraya göre hatırlamam bunun göstergesi.

Üniversite yılları…

Liseden sonra bana hayal kırıklığı yaşatan öss puanımla istanbul ticaret üniversitesi endüstri mühendisi mühendisliğine 2006 yılında giriş yaptım. Ayrıca açık öğretim fakültesi bankacılık ve sigortacılık bölümünde ikinci sınıf öğrencisi olarak okumaktayım.

Ovvv ovvv ovv neler dönmüş öyle serhat ya! Ben mezun olmuşum, mezun olmayı bırak ardından 1 sene özel sektör tecrübesi edinmişim. Bir eti alınmış kemiği bırakılmış çalışmışım ki sorma. Böylelikle az çok emek sermaye ilişkisini anlamışım. Ve sonra n’olmuş? Yüksek lisansa başlamışım dahası neredeyse bitirmişim bir de. Araştırma görevlisi olarak akademisyenliğe ilk adımımı atmışım. Daha? Yüksek lisans biter bitmez doktoraya başlamışım. Hmm daha ne olsun? Hakkımda şimdilik bu kadarlık bilgi yeter.

Abimin Düğününden Caner Erden - Sumeyye Erden
Abimin Düğününden Caner Erden – Sumeyye Erden

Caner Erden İletişim…

@canererden

about.me/canererden

Mail: canererden46@gmail.com

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s